Головна » 2017 » Октябрь » 11 » Зустріч учнів ліцею з представниками компанії ED&F Man Ukraine
Зустріч учнів ліцею з представниками компанії ED&F Man Ukraine

Сьогодення ставить перед професійно-технічною освітою першочергові завдання - підготовка конкурентноспроможної особистості, що має попит на ринку праці та тісна співпраця з роботодавцями. З метою реалізації саме цих завдань 10 жовтня 2017 року відбулася зустріч учнів ліцею з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" зі Світланою Василівною Огородник, директором по персоналу компанії ED&F Man Ukraine (ТОВ "АТФ "Агро-Діло").

Компанія ED&F Man Ukraine - один з провідних гравців на світовому ринку сільського господарства, що займається виробництвом і торгівлею цукром, зерном, кавою, кормом для тварин та надає фінансові послуги.

Під час зустрічі Світлана Василівна розповіла учням історію створення компанії, охарактеризувала основні напрямки її діяльності та назвала країни світу, в яких компанія має свої представництва.

Учням було запропоновано здійснити віртуальну подорож до ТОВ "Агро-торгівельної фірми "Агро-Діло", побачити як проходить посівна, полив та збір цукрового буряку, як потім цей врожай направляється на завод та перетворюється на цукор, познайомитися з сучасною технікою, на якій проводяться всі сільськогосподарські роботи працівниками фірми.

Під час виступу Світлана Василівна наголосила на тому, що їх компанія готова до співпраці зі Снігурівським професійним ліцеєм, адже сучасний ринок праці потребує кваліфікованих трактористів-машиністів с/г виробництва. Також працівники ТОВ "АТФ "Агро-Діло" зацікавлені у скорішій підготовці на базі ліцею кваліфікованих роботників з професії «Машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів» та готові всіляко допомагати в підготовці матеріально-технічної бази та розробці навчальних програм.

Наприкінці зустрічі Світлана Василівна повідомила, що ТОВ "АТФ "Агро-Діло" готова приймати до себе учнів для проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням. І для початку запросила всіх присутніх найближчим часом приїхати до них екскурсію.

Переглядів: 103 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0