Головна » 2017 » Февраль » 28 » Життя - це не гра
Життя - це не гра

Криза підліткового віку, сповнена бурхливими емоційними сплесками дозрівання особистості і різними суперечностями, зумовлена становленням свого «Я» та пошуком свого місця у суспільстві. Саме підлітковий вік характеризується високими проявами девіантної поведінки. Суїцидальна поведінка – це один з проявів відхилень у поведінці.

Високий рівень суїцидального ризику мають студенти та учні коледжів, старших класів школи що найчастіше обумовлено психологічними проблемами батьків та неадекватними формами виховання дітей та підлітків.

27.02.17 з учнями Снігурівського професійного ліцею, соціальним педагогом Магналюк Т.І., та практичним психологом Троян Н.В. було проведено профілактичний захід суїцидальної поведінки в підлітків «Гра власним життям».

Мета: розглянути проблему псевдо суїциду через призму  психології підлітка; акцентувати увагу на аморальності гри власним життям та небезпеці такої поведінки.

Було розглянуто презентацію «Підліткове самовбивство», проведена профілактична  бесіда щодо небезпечних для життя ігр в мережі internet. Учні ознайомилися з матеріалом, та порадами для тих, хто потерпає від суїцидальних думок.

Переглядів: 53 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0