Головна » 2017 » Декабрь » 4 » Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Проблема ВІЛ/СНІДу є, нажаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає…

1 грудня 2017 року в ліцеї практичним психологом Троян Н.В. було проведено тренінгове заняття «Небезпечні інфекції» для учнів.

Метою тренінгового заняття було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей.

Завдяки атмосфері довіри, які склалися під час тренінгового заняття учні відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції.

Також, учням було запропоновано переглянути відеофільм «Чому? СНІД та ВІЛ». Після перегляду відеофільму учні закріпили знання про шляхи передачі інфекції та методи захисту.

В цей день з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом на базі Снігурівської районної бібліотеки відбулася зустріч учняв з фахівцями Снігурівської районної лікарні: Вітенко Я.В. – лікарем- інфекціоністом; Майбородою Н.І.  – лікарем-наркологом; Баніт Т.А. – головою Товариства Червоного Хреста. Лікарями, був проведений урок-зостереження «Зупинити СНІД поки він не зупинив нас».

Сенс і зміст цього уроку спрямовані на актуалізацію знань підлітків про одну з найбільш глобальних проблем світу. Було багато запитань, багато відповідей, дискусій, але загалом з цього напливу інформації учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах найкращі методи профілактики СНІДу.

Переглядів: 142 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0