Головна » 2017 » Апрель » 13 » За крок до випуску
За крок до випуску

11.04.2017 року в ЦЗН  відбулася зустріч учнів  випускних груп  Снігурівського професійного ліцею з фахівцем  центру  занятості Хижняк О.В. Районний центр зайнятості відвідали учні 305 групи кухарів, 307 операторів комп`ютерного набору; обліковців з реєстрації бухгалтерських даних, 329 малярів, штукатурів та  338 трактористів-машиністів с/г виробництва.

Олена Вікторівна провела з учнями семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда  з роботодавцем». Познайомила  з  інформацією  щодо  проходження  співбесіди, провела анкетування на тему «Співбесіда». Діти виконували завдання: «Чи вмієте Ви виконувати  інструкції?», отримали пам’ятку про  основні завдання, які необхідно розбирати на співбесіді  з роботодавцем та буклети «Професійна  орієнтація в державній службі занятості», «Навчання запорука  професійного успіху».

В ході  семінару  учні  дізналися, що  після завершення навчання державна  служба  зайнятості  надасть  допомогу  в  працевлаштуванні, а набуті під час  зустрічі  знання,  допоможуть  побудувати  вдалу  професійну  кар’єру.

Переглядів: 182 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0