Головна » 2017 » Февраль » 3 » Виховний захід на тему «Реформація та її вплив на розвиток людства»
Виховний захід на тему «Реформація та її вплив на розвиток людства»

На виконання Указу Президента України від 26.08.2016 р. №357 "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації", постанови КМУ від 07.12.2016 р. №935 "Про затвердження плану  заходів з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації" 02.02.2017 року в ліцеї пройшов виховний захід до 500-річчя Реформації на тему: "Реформація та її вплив на розвиток людства".

Викладач історії Хом`якова В.В. ознайомила учнів із сутністю Реформації, причинами її виникнення; охарактеризувала основоположників Реформації та їхні основні ідеї. Учні змогли встановити причинно-наслідкові зв’язки між духовними та політичними, соціально-економічними змінами в суспільстві на прикладі фактів про Реформацію.

Наприкінці заходу присутні змогли висловити власну позицію щодо реформаційних ідей в контексті змін українського суспільства.

Переглядів: 93 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0