Головна » 2017 » Март » 13 » Участь у ХVІІІ конкурсі Шевченківської поезії "Заповіт"
Участь у ХVІІІ конкурсі Шевченківської поезії "Заповіт"

У Миколаєві у ХVІІІ конкурсі Шевченківської поезії "Заповіт" взяло участь більше 200-от учасників.

ХVІІІ -й конкурс Шевченківської поезії "Заповіт" відбувся в Миколаєві у Будинку вчителя 9 березня. В ньому взяли участь рекордна кількість учасників більше 200 читців з міста та районів області. Його організаторами традиційно є - Миколаївський фонд «Дітям України» та крайова організації Народного Руху України. Підтримали конкурс управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому, управління освіти та науки облдержадміністрації, Міське управління освіти, обласне товариство «Просвіта».

Брала участь в цьому конкурсі й учениця нашого ліцею Мамчур Юлія, яка нагороджена Дипломом ІІ ступення.

Конкурс "Заповіт-2016" відбувався у двох залах одночасно протягом 6 годин тому журі в складі голова Юрія Діденка – президента фонду «Дітям України», голови обласної організації Народного Руху України, Леоніда Дудюка –кандидата філологічних наук, Сергія Гололобова –начальника управління культури Вітовської райдержадміністрації, Миколи Євтушенка – актора, читця, Ірини Бабич –, заступника виконавчого директора фонду «Дітям України», Віри Марущак – письменниці традиційно розділитись, щоб прослухати всіх учасників.

Дякуємо Оліховій Л.В., викладачу української мов та літератури за підготовку учасниці, що дозволило обійняти одне з призових місць.

За матеріалами Юлія Діденко

Переглядів: 164 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1