Головна » 2017 » Декабрь » 10 » Сторінками Тижня з професії "ОКН; Обліковець"
Сторінками Тижня з професії "ОКН; Обліковець"

З 04 грудня по 08 грудня 2017 року у Снігурівському ПЛ було проведено ряд цікавих заходів у рамках тижня предметів з професій «Оператор комп’ютерного набору», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Сучасний світ – це світ інформаційних технологій, у якому в усіх сферах діяльності надійно зайняв своє місце комп'ютер. Над інформаційним забезпеченням популяризації професії "Оператор комп'ютерного набору" працювали на уроках виробничого навчання майстри  в/н Баранчикова Т.М., Бондар Н.С.

Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних – це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм. Професія обліковець з реєстрації бухгалтерських даних складна, відповідальна і престижна. Професію обліковець представляли викладач Кривобородова А.М., майстри виробничого навчання Шаповалова Н.В., Кондратенко А.В.

ПРОГРАМА ТИЖНЯ

з професії

«Оператор компютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

з 04.12.17р. по 08.12.17р.

Відповідальні

Конкурс з професії «Оператор компютерного набору» «Світом комп’ютерних знань»

Баранчикова Т.М.

Відкритий урок «Синтетичний та аналітичний облік основних засобів»

Кривобородова А.М.

Відкритий урок «Верстка бланку ділового листа. Макетування візитної картки».

Бондар Н.С.

Економічний квест

Шаповалова Н.В.

Конкурси з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Кондратенко А.В.

Понеділок, 04 грудня, захопив  учнів  морською подорожжю «Світом комп’ютерних знань» між учнями 110 групи. Гра складалася з  девяти конкурсів: 1 - «Розминка», 2 - острів «Запитань», 3 - острів «Дисковий», 4 -  «Айсберги», 5 - порт «Ланцюжковий», 6 - острів «Спортивний», 7 - бухта «Памяті», 8 - «Мілина», 9 - острів «Ребусів».   Гра була яскравою та  завзятою, адже ні перша ані друга команда не  хотіла поступатися. А це свідчить про те, що  учні  у нас старанні та  завжди намагаються взяти всі ті знання, якими з ними діляться наші викладачі.  Кожен приймав активну участь, намагалися діяти  дружньо. По завершенні гри, команди отримали солодкі подарунки та масу задоволень.

05 грудня  викладач  спецдисциплін з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Кривобородова А.М. провела відкритий урок з бухгалтерського обліку «Синтетичний та аналітичний облік основних засобів».

В організаційній частині викладач швидко налаштувала группу на роботу, здійснила перевірку присутніх. Разом з учнями Алла Миколаївна визначила та оголосила тему та мету уроку. Перевірка знань учнів з попередньої теми була проведена у формі завдання «Продовжити логічний ряд». Усі учні були готові до уроку, відповіді давали правильні, деякі учні діяли за підказкою викладача. Новий матеріал викладався послідовно та доступно для учнів. На уроці було використано такі форми і методи як: «картинна галерея», «порушена послідовність», «кубування». Мова вчителя була чіткою, виразною та спокійною. Викладачем використовувалася презентація, наводилися різні виробничі ситуації. При закріпленні нового матеріалу  розв’язувались завдання в залежності від навчальних можливостей учнів. Учні працювали активно, зацікавлено. Робота кожного учня була оцінена, оцінки учнів коментувалися викладачем. Домашнє завдання було повідомлене вчасно.

Мета уроку досягнута. Структура уроку була підпорядкована триєдинійметі та сприяла досягненню кінцевого результату. Під час уроку викладачу вдалося активізувати пізнавальну діяльність учнів, створити комфортні умови навчання, за яких кожен відчував свою успішність, інтелектуальну спроможність.

06 грудня майстер виробничого навчання Бондар Н.С. провела з 209 групою відкритий урок виробничого навчання «Верстка бланку ділового листа. Макетування візитної картки».

Метою уроку було: знайомcтво учнів з візитними картками, які пропонуються на ринку сучасної поліграфічної продукції; розширення знань учнів про можливості використання програми Publisher для створення друкованої продукції; про шаблон візиток, їх структуру та засоби створення. На уроці було використано як індивідуальні так і групові форми та методи роботи учнів. У ході уроку використовувалась презентація, відеоролики, наводилось чимало різноманітних прикладів із життя. Учні брали активну участь у обговоренні питань. Учні успішно засвоїли тему та продемонстрували свої роботи.

07 грудня майстром виробничого навчання Шаповаловою Н.В.  було  проведено "Економічний квест"  з учнями  308 групи, метою якого є поглиблення знань з економіки, бухгалтерського обліку.   На учнів чекали  десять  завдань (конвертів), при  виконанні яких  довелось  проявити всю свою професійність, винахідливість, творчість, уважність та швидкість. В кожному завданні було по  декілька запитань. Гра була дуже насиченою, участь приймали не тільки учні, але й працівники ліцею.  Тут було продемонстровано і бухгалтерські навики та вміння учнів, і  їх спостережливість,  уважність,  прагнення допомогти один одному  у виконанні певних завдань. Переможці конкурсу отримали грамоти та дипломи.

Переглядів: 69 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0