Головна » 2017 » Апрель » 3 » «Сміхослов»
«Сміхослов»

1 квітня у Будинку вчителя відбувся ХV конкурс українського гумору і сатири «Сміхослов».

Організаторами виступили Миколаївська обласна організація Народного Руху України, фонд «Дітям України», управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому, обласне та міське управління освіти. Перед учасниками конкурсу виступив голова оргкомітету і обласної організації Народного Руху України, президент фонду «Дітям України» Юрій Діденко, який наголосив на важливості відродження традицій українського гумору та сатири, бо лиш з оптимізмом можна подолати всі негаразди.

Привітали учасників Сергій Гололобов – начальник управління культури Вітовської райдержадміністрації, Олег Соколик, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

А життєву мудрість учасники шукали у  гуморесках П. Глазового, С. Руданського, О. Вишні, С.Олійника І.Бабич та інших, оцінювало ці пошуки журі ув складі: голови - Юрія Діденка, Леоніда Дудюка, кандидата філологічних наук та Сергія Гололобова. Всіх присутніх смішили виступи конкурсантів.

Дипломами за І місце відзначені Коновалова Анна та Колесник Олександр з Центру позашкільної роботи Вітовського району.

Дипломами за ІІ місце отримають дует: Московщук Владислава,Штогрін Дмитро з Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району,Пажут Богдан, Миколаївська ЗОШ № 12,Ченгіч Юлія,  Миколаївська ЗОШ № 56, Квасільчук  Інна, Садівська ЗОШ Миколаївського району, Кубай Роман,  Миколаївський економічний ліцей № 2, Прихода  Сергій, Миколаївський коледж культури і мистецтв.

Дипломи за ІІІ місце вибороли: Косєй Дарина, Снігурівська ЗОШ №1, Гончар Владислав, Павлівський НВК Снігурівського району, Чернишов Єгор, Миколаївська ЗОШ № 46, Мамчур Юлія,  Снігурівський професійний ліцей, Татарова Анастасія, Вище професійне училище №21 м. Миколаїв.

Конкурс відбувся за підтримки СП «Нібулон»,  Київської обласної організації Народного Руху України та «Фоторекла» Миколаїв», директор - Віктор Артем’єв.

Нагородження переможців та річкова подорож відбудеться 11 квітня на Річному вокзалі о 15:00 за адресою: Варварівський спуск, 5а.

За матеріалами НРУ

Переглядів: 78 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1