Головна » 2017 » Апрель » 6 » Серед переможців
Серед переможців

05 квітня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації з метою підтримки обдарованої молоді, формування високого науково-професійного потенціалу робітничих кадрів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено II етап обласних олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області (далі – II етап обласних олімпіад) з таких предметів:

1) «Українське ділове мовлення» професії Діловод, Секретар керівника (організації, підприємства, установи) та «Українське ділове мовлення і редагування службових документів» професії Адміністратор;

2) «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур;

3) «Організація обслуговування в ресторанах» професії Офіціант та «Організація обслуговування в барах і ресторанах» професії Бармен;

4) «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

5) професійно-теоретичної підготовки професії Слюсар з ремонту автомобілів.

Учасників II етапу обласних олімпіад привітали та побажали успіхів директор Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва, заступник голови оргкомітету Сироватський Іван Михайлович, головний спеціаліст відділу науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник голови журі Дубова Світлана Олексіївна, в. о. директора НМЦ ПТО Іванова Любов Святославівна, а учнівський колектив ліцею підбадьорили всіх присутніх піснею.

У ІІ етапі обласних олімпіад взяли участь переможці I етапу – всього 47 (сорок сім) учнів I, II, III курсів (відповідно до закінчення вивчення предмета) ПТНЗ (далі – Учасники), з них:

8 (вісім) осіб – з предмета «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур;

15 (п'ятнадцять) осіб – з предмета «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

За підсумками II етапу обласних олімпіад та згідно спільного рішення журі та оргкомітету визнано переможцями та призерами та буде нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, II, III ступенів учнів професійно-технічних навчальних закладів області з предметів:

«Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур:

дипломом I ступеня – Кондрю Григорія, учня Вознесенського професійного ліцею;

дипломом II ступеня – Карлюка Олександра, учня Снігурівського професійного ліцею (викладач Скрябіна Н.М.);

дипломом III ступеня – Шуміліна Кирила, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей».

«Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва:

дипломом I ступеня – Хрустовського Павла, учня Маринівського професійного аграрного ліцею;

дипломом II ступеняСторчака Владислава, учня Снігурівського професійного ліцею (викладач Павленко О.В.);

дипломом III ступеня – Визия Яна, учня Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Отримані дані дають підставу для глибокого аналізу стану викладання предметів професійно-теоретичного циклу, які забезпечують теоретичне підґрунтя підготовки учнів та є одним із засобів визначення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в професійно-технічних навчальних закладах, й змогу опосередковано зробити висновок про динаміку змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників.  Дякуємо викладачам спецдисциплін Скрябіній Наталії Миколаївні та Павленку Олегу Валерійовичу, адже успіх учня – це успіх педагога, який доклав свої вміння, професіоналізм для якісної підготовки переможця.

Залишається побажати переможцям не зупинятися на досягнутому, йти вперед назустріч новим звершенням і перемогам.

Щиро зичимо добра, щастя, нових творчих злетів та досягнень!

За матеріалами сайта НМЦ ПТО у Миколаївській області

Переглядів: 160 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1