Головна » 2018 » Март » 16 » Семінар з професій бухгалтерського обліку
Семінар з професій бухгалтерського обліку

15 березня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Снігурівського професійного ліцею проведене засідання методичної секції викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського обліку.

Привітав учасників заходу Дмитрусенко С. Б., директор освітнього закладу. Сергій Борисович ознайомив колег з історією Снігурівського професійного ліцею та визначив роль закладу професійної (професійно-технічної) освіти у формуванні молодого покоління кваліфікованих робітників.

Шаповалова Наталія Віталіївна, директор НМЦ ПТО, розкрила основні питання щодо сучасних підходів до підготовки кваліфікованих робітників.

Павленко Тетяна Вікторівна, методист Снігурівського професійного ліцею, ознайомила присутніх з інноваційними технологіями, застосування яких сприяє підвищенню пізнавальної активності та професійної компетентності учнів.

Педагоги відвідали й обговорили відкритий урок з предмета «Бухгалтерський облік» професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних з теми «Поняття, сутність, походження і значення подвійного запису на бухгалтерських рахунках», який провела Кривобородова А. М., викладач Снігурівського професійного ліцею. Члени обласної методичної секції відзначили вдалий підбір Аллою Миколаївною сучасних методів навчання та форм роботи з учнями, уміле застосування їх у ході уроку, активність учнів, доцільне використання ІКТ.

Творчо підійшли педагоги Снігурівського професійного ліцею до знайомства гостей з членами методичної комісії обліковців, операторів комп’ютерного набору, головою якої є Кривобородова А. М., їх досягненнями та планами на майбутнє.

Сама ж Алла Миколаївна презентувала власний досвід формування компетентностей учнів засобами продуктивного навчання на уроках предметів професійно-теоретичної підготовки.

Шаповалова Наталія Володимирівна, майстер виробничого навчання Снігурівського професійного ліцею, розкрила особливості використання нестандартних форм навчання як засобу розвитку творчої активності учнів.

У ході «круглого столу» педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області обмінялися власним досвідом роботи за темою заходу. Зокрема, Гончаренко Ольга Борисівна, викладач Єланецького професійного аграрного ліцею, ознайомила колег з досвідом членів методичної комісії обліковців, операторів комп’ютерного набору свого ЗП(ПТ)О щодо підготовки й захисту учнями творчих робіт, презентувала учнівські роботи.

Джерело: сайт НМЦ ПТО у Миколаївській області

Переглядів: 68 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1