Головна » 2017 » Март » 17 » Репортаж з Тижня професій "Оператор комп`ютерного набору; Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

13 березня майстром виробничого навчання Шаповаловою Н.В. був проведений конкурс фахової майстерності з професії «Оператор компютерного набору»  - «КОМПЮТЕРНИЙ ТУРНІР».

В турнірі приймали участь:

І. Команда «Інтернет» група 109 «Оператор компютерного набору» у складі: капітан команди - Д. Пирумян, члени команди - К. Волкова, А.Шахраюк, Р.Журман,  Д.  Демиденко.

ІІ. Команда «Процесор» група 208 «Оператор компютерного набору»  у складі: капітан команди - Р.Силкін, члени команди- Д.Кім, А.Кахаєв, Д.Данилевський, В.Семенов.

Ведучі конкурсу: Савсюк Вікторія та Марусяк Світлана.

Слідкували за грою журі: Павленко Т.В., Волкова С.О.

Конкурс проходив у лабораторії «Технології комп`ютерної обробки інформації», складався із 6 турів, а також були конкурси для капітанів команд та різноманітні завдання для глядачів.

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Процесор» група 208 «Оператор компютерного набору»  Переможці та учасники були нагороджені грамотами та солодощами.

15.03.2017 року пройшов конкурс фахової майстерності на звання «Хто кращий» для учнів групи № 307 та № 13, який підготувала та провела Кондратенко А.В., майстер виробничого навчання

Конкурс проводився серед учнів груп № 307 та № 13, які здобувають професію “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”.

Метою проведення конкурсу фахової майстерності серед учнів є виявлення та подальший розвиток здібностей обдарованих учнів, набуття ними професійних навичок, розвиток творчих здібностей, поглиблення знань з професійної підготовки, підвищення престижу майбутньої професії. У конкурсі брали участь дві команди – жіноча і чоловіча. Гра складалась з шести конкурсів: 1 – «Відгадай картинку», 2 – «Бліц», 3 – «Склади слово», 4 – «Комплімент», 5 – «Складання карток», 6 – «Хто я?». Якщо в конкурсі нічія проводились «Дивоглядки».

Між учасниками точилася справжня боротьба. Перемогла команда жінок, а всі учасники отримали цінні призи.

17 березня 2017 року викладач спецдисциплін Кривобородова А.М. провела економічну гру «Що? Де? Коли?», яка відбулась в кабінеті бухгалтерського обліку. У змаганні взяла участь команда знавців, яка об’єднує учнів груп № 208, 307, 13 з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Учні, які взяли участь  в цій грі, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим, аби гідно захищати честь професії: Силкін Руслан,  Мамчур Юлія, Ольхова Вікторія, Воробець Володимир, Глущенко Надія, Рудь Ігор.

Обов'язки Феміди взяло на себе журі: заступник директора з НВихР Захарова О.Ю., методист ліцею Павленко Т.В.

Розпочалось все, як завжди, з оголошення правил гри. Питання були і складні, і прості одночасно, що змусило всіх добряче понервувати під час оголошення відповідей. Найнапруженішим та вирішальним моментом стала мить, коли капітан команди Ольхова Вікторія виявила організованість, інтелект, знання у питаннях «Супербліц» та виборола перемогу  у телеглядачів 6:5 .  Команда нагороджена грамотою та солодкими призами. Також, звання «Кращий учень» отримали Ольхова Вікторія та   Рудь Ігор!

Такі заходи варто влаштовувати, відвідувати та брати в них участь. Це враження, які назавжди залишаться приємними спогадами про безтурботні учнівські роки!

Проведенні заходи сприяють популяризації професій, продемонстрували їх престижність, підтвердили професійну компетентність викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів.

Переглядів: 263 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1