Головна » 2017 » Октябрь » 13 » Професійна орієнтація
Професійна орієнтація

12 жовтня 2017 року майбутні випускники ліцею 2018 року мали можливість зустрітися з деканом факультету водного господарства, будівництва та землеустрою Херсонського державного аграрного університету Артюшенком Валерієм Васильовичем.

Учні змогли ознайомитися з  історією університету, особливостями вступної кампанії у 2018 році, переліком спеціальностей, на які навчальний заклад проводить набір учнів, умовами навчання, проживання, дозвілля, поставити запитання, отримати рекламний матеріал.

Найбільш за все учнів зацікавила інформація про вступні екзамени, перелік сертифікатів та документів, які необхідно надати при вступі та умови проживання в гуртожитку.

Докладну інформацію про Херсонський державний аграрний університет можна дізнатися за посиланням ДВНЗ "ХДАУ"

Переглядів: 55 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0