Головна » 2018 » Май » 22 » Підводимо підсумки Тижня професій будівельного профілю
Підводимо підсумки Тижня професій будівельного профілю

Будівельник - це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написано книги, знято кінофільми, складено пісні та вірші, що оспівують романтику цієї професії. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найзахоплюючою серед інших.

З 14 по 18 березня в нашому ліцеї проходив тиждень з професії «Маляр. Штукатур»

Тиждень пройшов цікаво і насичено. Всі заплановані заходи були виконані.

У вівторок учні та робітники ліцею мали змогу повчитися наносити декоративні покриття на поверхні, під час проведення майстер – класів майстрами нашого ліцею.

У середу з метою сприяння творчій самореалізації учнів,  збагаченню інформацією з історії будівництва та сучасних технологій проведена вікторина «Крок до професії будівельника».

У вікторині прийняли участь команда 132 групи «Весела хата» і команда 231 групи «Бурундуки».

Учні давали відповіді на запитання про старині і сучасні будівельні матеріали, рішали математичні задачі, пов’язані з будівництвом, демонстрували свою увагу та спостережливість в конкурсі «Герби міст України», де змогли назвати, які архітектурні споруди зображені на гербі даного міста і навіть впізнали споруду на гербі нашого міста – це верстовий стовп, повз який в давні часи проходив шлях з міста Санкт – Петербургу до міста Херсону. Показали свої знання з техніки безпеки. Представляли глядачам номери художньої самодіяльності і домашнє завдання – презентацію професії будівельника.

Глядачам також не приходилось сумувати, для них були розроблені також цікаві завдання.

Перемогла, як завжди дружба. По закінченні вікторини команди і глядачі отримали солодкі призи.

В четвер всі бажаючі мали змогу насолодитися відеороликами, зробленими  Андрієм Бондаренком, про професійні здобутки наших учнів.

Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу важливість професій, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, удосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість і отримати безліч позитивних емоцій.

Скрябіна Н.М., голова методичної комісії

Переглядів: 24 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0