Головна » 2017 » Февраль » 21 » Обласні зональні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат учнів ПТНЗ
Обласні зональні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат учнів ПТНЗ

21 лютого 2017 року на базі Снігурівського професійного ліцею пройшли обласні зональні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат Баштанського ПЛ, Березнегуватського ПЛ, ПТУ№42 Баштанського району та Снігурівського ПЛ.

З теплими словами привітання до учасників заходу звернулась Захарова О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, яка побажала учасникам успіхів у змаганнях та гідно отримати перемогу.

Право підняття Державного Прапора України було надано капітану дівочої команди Снігурівського профліцею Кім Дарії.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Результати гри:

І місце:

Команда юнаків Снігурівського професійного ліцею

Команда дівчат Березнегуватського професійного ліцею

ІІ місце:

Команда юнаків Березнегуватського ПЛ

Команда дівчат Снігурівського ПЛ

ІІІ місце:

Команда юнаків Баштанського ПЛ

Команда дівчат ПТУ№42 Баштанського району

ІУ місце:

Команда юнаків ПТУ№42 Баштанського району

Команда дівчат Баштанського ПЛ

Всі учасники змагань оцінили якісну та чітку роботу головного судді змагання Лавра В.В., керівника фізичного виховання Снігурівського професійного ліцею.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.

Дякуємо директорам Березнегуватського ПЛ - Павліченко Л.С., Баштанського ПЛ - Швабу М.О. та ПТУ№42 Бенюху Ю.І. за те, що Ви винайшли можливість направити команди на обласні змагання та подарували учням свято.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Переглядів: 146 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1