Головна » 2017 » Ноябрь » 17 » Міжнародний день толерантності
Міжнародний день толерантності

16 листопада 2017 року в ліцеї відзначали Міжнародний день толерантності. Майстер виробничого навчання Кондратенко А.В. та учні 14 групи обліковців з реєстрації бухгалтерських даних провели з присутніми круглий стіл з сюжетно-рольовими завданнями та проблемними питаннями. Обговорення торкнулися такі поняття, як "толерантність", "любов", "доброта", "прощення", "повага до інших" тощо. Учні проаналізували сюжет сценки "Перед вами два шляхи. Обирйте...". При виконанні вправи "Толерантна та інтолерантна особистість", кожен зміг  виявити, яка він особистість - толерантна чи ні.

Під час підведення підсумків учні створили "Квітку толерантності", в кожну пелюстку якої вписали риси, притаманні толерантній особистості.

Переглядів: 63 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0