Головна » 2017 » Февраль » 22 » "Люд без мови — то глина безлика, Без'язика отара овець"
"Люд без мови — то глина безлика, Без'язика отара овець"

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Ось, і в Снігурівському професійному ліцеї 22 лютого викладач української мови Захарова О.Ю. та члени учнівського самоврядування Яценко Ганна, Захарова Світлана, Мамчур Юлія, Рип`юк Дмитро та Гіщак Олександр підготували свято Дня рідної мови.

З великим натхненням і вірою в серці розповіли учні про те, як важко довелося українській мові – як її принижували, не давали розвиватися, неодноразово забороняли, знищували. Також ознайомили всіх із історію виникнення Міжнародного Дня рідної мови, і коли його почали відзначати в Україні.

На святі пролунали декілька відомих пісень про мову, гарні вірші, в яких оспівувалася краса та милозвучність української мови,  а також конкурс на кращого знавця української мови.

Рідна мова стосується насамперед виховання людської особистості, виховання самоповаги, національної самосвідомості, без них не може бути справжнього, а не паперового патріотизму. Адже «я» — можна сказати тільки рідною мовою».

Переглядів: 123 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1