Головна » 2018 » Март » 26 » «Хочу — можу — маю — треба».
«Хочу — можу — маю — треба».

Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,

Тоді щастя само тебе відшукає.

К. Д. Ушинський

23 березня 2018 р. в Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 проходила виховна година на тему вибору майбутньої професії та її впливу на майбутнє. Класний керівник 10 класу Гринишак Світлана Яківна провела діагностування особистих здібностей і схильностей кожного учня, ознайомила учнів з деякими професіями; надала інформацію про навчальні заклади, де їх можна отримати.

В рамках співпраці з навчальними закладами щодо проведення профіорієнтаційної роботи на захід було запрошено викладача Снігурівського професійного ліцею Кривобородову А.М., яка розповіла учням про ліцей та про перелік професії, які можна отримати в ліцеї. Снігурівський професійний ліцей готує фахівців, які здатні успішно реалізувати себе як в умовах сучасного ринку праці в Україні, та за її межами.

Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії.

Пам'ятайте золоту формулу вибору професії: «Хочу — можу — маю — треба».

Переглядів: 24 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1