Головна » 2018 » Февраль » 20 » «Герої не вмирають… Просто йдуть…»
«Герої не вмирають… Просто йдуть…»

Небесна сотня... Ангели, що боронили столицю нашої держави, стояли за наші права і свободи на Майдані Незалежності три роки тому. Палкі серця, сповнені любові до свого народу, які не боялись зустрічі із смертю. Серця, які, навіть злетівши у небо білокрилими ангелами, не загасили свого полум'я на землі...

20 лютого пройшов загальноліцейний урок-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…», присвячений Небесній Сотні. Учні разом з викладачем історії Хом`яковою В.В. вкотре згадали усі ці трагічні події, подивились відеосюжети з подій Майдану, а зазирнувши в очі героїв завдяки фото на екрані, відчули незламність духу, героїзм і просто неймовірну щирість і доброту їх душ і сердець.

19 лютого на виховних годинах "За Україну, за її волю! Вічна пам`ять героям Небесної сотні!" учні всіх навчальних груп  згадували лютневі події 2014 року. Кожен з присутніх зробив для себе висновок, що боротьба за права і свободи українців ще не завершена, що революцію Гідності насамперед слід починати із себе, задавши собі кілька питань: "У якій Україні хочу жити і працювати я?", "В якій державі житимуть і зростатимуть наші діти?" "Що для цього треба зробити?"

Переглядів: 64 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0