Головна » 2017 » Октябрь » 30 » Екскурсія в Управління державної казначейської служби
Екскурсія в Управління державної казначейської служби

26 жовтня 2017 року учні 308 групи «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»  разом з майстром виробничого навчання Шаповаловою Н.В. відвідали Управління державної казначейської служби у Снігурівському районі Миколаївської області. Екскурсантів радо зустріла Олена Миколаївна Нікулишева, начальник  казначейської служби  та розповіла про суть і принцип роботи установи. Майбутні бухгалтери побачили як ведеться робота в розрахунковому, бухгалтерському відділі та відділі видатків. Неабияку цікавість викликала комп’ютерна програма, за якою працюють казначеї. Діти на прикладах побачили важливість і необхідність професії  «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Наприкінці зустрічі Олена Миколаївна висловила сподівання, що учні ліцею  з професії  «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»  стануть  кваліфікаційними працівниками і прийдуть працювати до Казначейства.

Переглядів: 57 | Додав: Aйше | Рейтинг: 5.0/1