Головна » 2018 » Сентябрь » 4 » День знань в ліцеї
День знань в ліцеї

Великий Юлій Цезар казав: «Знання – це сила». День знань - хвилююче свято для всіх. Саме таке свято відбулося в Снігурівському професійному ліцеї 3 вересня 2018 року.
На святкову лінійку зібралися учні ІІ та ІІІ курсів, щоб прийняти у свою дружню родину першокурсників, які виявили бажання навчатися робітничим професіям, привітати своїх вчителів та майстрів в/н.
Урочиста лінійка присвячена Дню знань розпочалася з виконання Гімну України. З вітальним словом до педагогів, учнів та батьків звернувся директор ліцею Дмитрусенко Сергій Борисович. Він наголосив, що Снігурівський професійний ліцей радо приймає нове покоління – майбутнє нашої України, адже саме у Ваших руках у недалекому майбутньому опиниться доля нашої держави. Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. Для усіх учнів закладу створені чудові умови для здобуття освіти і професії.
Сергій Борисович вручив почесні грамоти від ГК «Оранж» майстрові виробничого навчання Проценко Валентині Станіславівні та учням ІІ-ІІІ курсів, які проходили виробничу практику на цьому підприємстві.
З поздоровленнями завітав в ліцей наш постійний гість, один з директорів ліцею - Мазур Іван Іванович.
По закінченні лінійки класні керівники, майстри виробничого навчання та учні старших курсів запросили першокурсників до навчальних лабораторій на Перший урок «Професія, яку ти обрав», під час якого, за участі випускників ліцею 2018 року, відкрили їм невеличкі таємниці майбутньої професії та провели майстер-класи.
З нагоди Дня знань та початку навчального року дирекція ліцею бажає педагогічному колективу міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а всім учням головне – успіхів у здобутті нових знань.

Переглядів: 46 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0