« 1 2 3 4 5 ... 34 35 »

У Снігурівському професійному ліцеї відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу на навчання до військових навчальних закладів України випускників 2020 року. Перед присутніми учнями виступили головний спеціаліст відділення комплектування Снігурівського районного військового комісаріату Катерина Липюк та старший солдат Олександр Лабунець, які розповіли про умови вступу до військових закладів вищої освіти, вимоги до абітурієнтів, про додаткові вступні випробування та спеціалізації, за якими можна навчатися, матеріально-технічну базу та мови для якісного навчання, комфортного проживання та відпочинку.

Учні мали змогу задати питання, які стосувалися вступу та навчання, отримати потрібну інформацію.

21.01.2020

Переглядів: 78 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

З   2  по  6 грудня  в ліцеї був проведений тиждень з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Cьогодні суттєво зростає престиж робітничих професій та перспективи подальшого працевлаштування. З метою розширення уяви про світ професій, знайомства з робітничими професіями, за якими готують фахівців у Снігурівському професійному ліцеї, з 9 по 13 грудня 2019 року педагогічні працівники лыцею провели профорієнтаційні заходи з елементами тренінгу  для учнів закладів загальної середньої освіти м.Снігурівки.

13.12.19

Переглядів: 86 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

30 листопада 2019 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова проходив ІІ етап Регіональної олімпіади "Фінанси та Міжнародна економіка" серед учнівської молоді Миколаївської області, в якій брала участь учениця 12 групи обліковців з реєстрації бухгалтерських даних Катрич Євгенія та здобула впевнену перемогу.
За результатами олімпіади Євгенія нагороджена Дипломом І ступеня. Також Подяку з рук журі отримала Кривобородова Алла Миколаївна, викладач спеціальних дисциплін, за високий рівень підготовки до Регіональної олімпіади.

Переглядів: 78 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

1 грудня в Україні відзначали Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання в учнів толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД, 2 грудня 2019 року класним керівником Руденком Миколою Миколайовичем, майстром виробничого навчання Бондар Наталією Сергіївною, учнями 112 групи операторів комп'ютерного набору із залученням медичної сестри Готри Анни Леонідівни та практичного психолога Швеця Дмитра Володимировича в ліцеї проведено бесіду на тему «Снід: подумай про майбутнє — обери життя».

02.12.19

Переглядів: 81 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

ІІІ Конкурс соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе».
Переходимо за посиланням, голосуємо за відеоролик авторського колективу Снігурівського професійного ліцею!!!!!
ПІДТРИМУЄМО НАШИХ!!!!!!!!

27.11.19

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

В рамках загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху старший лейтенант Снігурівського відділу поліції ГУНП Миколаївської області Анна Дмітрієва провела для учнів Снігурівського професійного ліцею Єдиний національний урок "Безпечна країна".

18.11.19

Переглядів: 90 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Напередодні щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка проходитиме з 25 листопада до 10 грудня, спеціалісти Снігурівського бюро правової допомоги провели лекцію учням ліцею на тему: "Що таке насильство".

15.11.19

Переглядів: 96 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

З метою формування уявлення щодо майбутньої професії, наочного ознайомлення з її змістом на робочому місці, учні з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних Снігурівського професійного ліцею побували на професіографічній екскурсії у відділенні ПАТ КБ «ПриватБанк» та Снігурівському відділенні Державної казначейської служби.
В ході заходу учні побачили, як працюють фахівці Держказначейства і Приватбанку з клієнтами.
Під час екскурсії в банку учні познайомилися із основними банківськими професіями: менеджер банківської сфери, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів, отримали інформацію про користування Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.
За словами учнів, екскурсія була дуже корисною, адже вони отримали багато цікавої інформації.

12.11.19

Переглядів: 92 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)