« 1 2 3 4 ... 34 35 »
Переглядів: 16 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Переглядів: 48 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

15.04.2020

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Пам`ятка профілактики коронавірусу

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Вітаємо Максименко Софію, ученицю 103 групи кухарів, кондитерів та її наставницю - Оліхову Л.В., викладача української мови і літератури із здобуттям ІІІ місця в ХХІ конкурсі Шевченківської поезії «Заповіт-2020».

10.03.2020

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Як відомо, в Снігурівському професійному ліцеї працюють і навчаються найпрекрасніші жінки. І неважливо скільки їм років: 15+ чи 25+! Всі вони незбагненні, незрівнянні, креативні, талановиті, мудрі і веселі. Саме ці якості чарівні досвідчені Троянди: дві Анни, Наталя й Ірина та ніжні юні Ромашки: Анастасія, Катерина, Марія й Альона змогли продемонструвати, беручи участь у гумористично-розважальній грі "Хто з верху?".
Чесне оцінювання здійснювало жюрі у складі Миколи, Валерія та Василя. Гарний настрій під час літературних та музичних пауз забезпечували Сергій, Дмитро, Микола, Евеліна, Валентина, Альона, Софія, Катерини і Марія. Родзинкою став відеоролик, який записали чоловіки з привітанням жінкам з нагоди 8 Березня.
Організували і провели свято Наталя Скрябіна, Оксана Пиріг, Дмитро та Сергій.

06.03.2020

Переглядів: 63 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

Свій перший крок до професійного самовизначення учням Галаганівської, Садової та Горохівської загальноосвітніх шкіл Снігруівського району допомогали зробити працівники ліцею під час тренінгів, проведених у лютому місяці 2020 року.

27.02.2020

Переглядів: 76 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)

11.02.2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом до найкращого Інтернету» учні Снігурівського професійного ліцею долучилися до Дня безпечного Інтернету. Т.в.о. старшого інспектора ЮП Снігурівського ВП старший лейтенант поліції Дмитрієва Анна розповіла про права та правила поведінки в Інтернеті, під час перегляду проблемного відео сюжету «Діти в Інтернеті» змогли побачити величезні можливості інтернету в сфері спілкування, музики, кіно, навчальної інформації, дізнатися про права людини в Інтернеті, а також зрозуміли про наявність загроз, які можуть мати негативні наслідки в реальному житті.

12.02.2020

Переглядів: 67 | Додав: Admin | Дата: | Коментарі (0)