Головна » 2018 » Сентябрь » 21 » 21 вересня - Міжнародний день миру
21 вересня - Міжнародний день миру
Щороку 21 вересня — у Міжнародний день миру — люди в усьому світі збираються, щоб ушанувати пам'ять жертв непорозумінь і конфліктів, заявити про власну готовність присвятити себе втіленню в життя давньої мрії людства – жити в мирі.

Сумна історія про японську дівчинку Садако Сасакі, яка постраждала під час атомного бомбардування Хіросіми, але вірила в легенду про 1000 журавликів і бажала здійснення мрії , надихнула педагогів і учнів ліцею на проведення в цей день майстер – класів по виготовленню паперових журавликів.

85 паперових журавликів, які виготовили учні стали символом протесту проти війни і надією на мир в Україні і всьому світі.

В1958 році в Парку Миру в місті Хіросіма була встановлена статуя, що зображає Садако з паперових журавликів в руці. На постаменті статуї написано: «Це наш крик. Це наша молитва. Мир у всьому світі». В будь-який день року біля пам’ятника лежать гірлянди журавликів, як заклик до миру в усьому світі.
Переглядів: 11 | Додав: Aйше | Рейтинг: 0.0/0